Na skróty
Kolejowe Wieści
Kolejka wąskotorowa Środa Wlkp - Zaniemyśl kursuje na 14 kilometrowym odcinku jako atrakcja powiatu średzkiego, gdzie spotkać można wiele innych zabytków.

Jeżeli Masz jakieś pytania dotyczące zarówno wąskotorówki jak i dojazdu śmiało pytaj!!
Linki

Valid XHTML 1.0 Transitional

Rozkład jazdy



Sezon 2017

PRZEJAZDY TURYSTYCZNE

W każdą sobotę, niedzielę oraz święta odbędą się trzy kursy na trasie:
Środa Miasto - Zaniemyśl - Środa Miasto

Pociągi w trakcji spalinowej prowadzi lokomotywa Lyd1-210

!!! UWAGA !!!
Trakcja parowa po ogłoszeniu.

Rozkład jazdy ważny od 1 maja do 24 września b.r.



Trasa Środa Miasto - Zaniemyśl [14km]
Numer pociągu
7205
[S]
7227
[S]
7209
[S]
Stacja7206
[S]
7228
[S]
7210
[S]
9:3013:30 17:00 Środa Miasto 12:0016:0019:40
9:32 13:32 17:02 Środa Wąsk. 11:5715:57 19:37
9:58 13:58 17:28 Słupia Wielka 11:4215:42 19:12
10:02 14:02 17:32 Annopole 11:3815:38 19:08
10:07 14:07 17:37 Płaczki 11:2315:23 19:03
10:12 14:12 17:42 Śnieciska 11:1815:18 18:58
10:22 14:22 17:52 Polwica 11:0815:08 18:48
10:30 14:30 18:00 Zaniemyśl 11:0015:00 18:40
Pociągi kursują we wszystkie soboty, niedziele i święta od 1.V do 24.IX oraz 2.V, 16.VI, 14.VIII .
Wagony klasy 2. [S] Trakcja spalinowa. [P] Trakcja parowa po wcześniejszym ogłoszeniu.


Aktualny cennik biletów już dostępny.




Aktualności na bieżąco w dziale news


English version. Click here. Deutsch version. Klicken Sie hier.