Na skróty
Kolejowe Wieści
Kolejka wąskotorowa Środa Wlkp - Zaniemyśl kursuje na 14 kilometrowym odcinku jako atrakcja powiatu średzkiego, gdzie spotkać można wiele innych zabytków.

Jeżeli Masz jakieś pytania dotyczące zarówno wąskotorówki jak i dojazdu śmiało pytaj!!
Linki

Valid XHTML 1.0 Transitional

Rozkład jazdy



Sezon 2017

PRZEJAZDY JESIENNE

W każdą jesienną niedzielę oraz 11 listopada odbędą się dwa kursy na trasie:
Środa Miasto - Zaniemyśl - Środa Miasto

!!! UWAGA !!!
Pociągi prowadzi parowóz Px48-1756.


Rozkład jazdy ważny od 1 października do 26 listopada b.r.



Trasa Środa Miasto - Zaniemyśl [14km]
Numer pociągu
7205
[P]
7227
[P]
Stacja7206
[P]
7228
[P]
10:0013:30Środa Miasto 12:3016:00
10:03 13:33 Środa Wąsk. 12:2715:57
10:28 13:58 Słupia Wielka 12:0215:32
10:32 14:02 Annopole 11:5815:28
10:37 14:07 Płaczki 11:5315:23
10:42 14:12 Śnieciska 11:4815:18
10:52 14:22 Polwica 11:3815:08
11:00 14:30 Zaniemyśl 11:3015:00
Pociągi kursują we wszystkie niedziele od 1.X do 26.XI oraz 11.XI .
Wagony klasy 2. [P] Trakcja parowa. [S] Trakcja spalinowa.


Zobacz cennik biletów.




Aktualności na bieżąco w dziale news


English version. Click here. Deutsch version. Klicken Sie hier.